poniedziałek, 9 listopada 2009

Chagmin!

Obiecałam pokazać skończony obrazek. "Żeby nie być gołosłowną..."

Special for my penpal friend from Korea - I hope, you read this! My English isn't so good, but I want translate every posts. You can understand now!

I promised show my finished picture: Changmin from DBSK!

Z ćwiartkami moimi założyłyśmy zeszyt, w którym zapisujemy nasze złote myśli, z każdego dnia ;] Szybko się uzbiera na niezły tomik. Pewnie będę zamieszczać co ciekawsze kwiatki, nasze, czy też nauczycieli ;)

I made with my friends notebook with our funny sentences, from every day. I think, that it gonna be big book. I want write here curious sentences. Our, and teachers too :]

Mam zamiar napisać recenzję książki Martwy aż do zmroku, obawiam sie jednak, że nie będzie zbyt pochlebna. W przeciwieństwie do filmu, książka mi się nie podoba. Dojdę do momentu w którym skończyłam oglądać, i stwierdzę, czy jest sens czytać dalej, czy lepiej czekać w niepewności, co się zdarzy dalej w serialu.

I want to write review about book "Dead Until Dark". I'm afraid, that it gonna be not complimentary...I like movie, but not book. I don't know, if I want to read this. 

Nie mam ani materiału na notkę, ani pomysłu. Kończę więc, bye!

I have no idea for this post. So, finish. Bye!

Nastrój: Bardzo dobry! ale śpiący @_@

Słuchane: The Secret Code, DBSK

Czytane: Martwy aż do zmroku Charlaine Harris

+Oglądane: House 1x11 detox; 7,8 True Blood.

 

2 komentarze:

  1. Śliczy obraz,bardzo realny ^^ jak długo już rysujesz/malujesz?

    OdpowiedzUsuń
  2. chodzi o to,że ojciec Gwen pochodzi z Armenii.
    Ot impulsywna notka xD

    OdpowiedzUsuń